Njoftim për vizitë pune në Tetovë

Të nderuar,

Ministri i Kulturës Asaf Ademi sot (9 korrik) me fillim nga ora 16.00 do të realizojë takim pune në objektin i cili është i paraparë për Bibliotekën dhe Teatrin në Tetovë.

Ju ftojmë që ta ndiqni ngjarjen.

kultura_logo_2

ohridsko_leto_nova-2

 
    

Линкови

vladamkpretsedatel

sobraniee-demokratija-banner

uslugigovmkkomisija-za-pris-jk

sekretarijatzaeuinvest-macedonia

uzknunesco

ohridsko-letongm

mobmf

logo_tanec

exploring-macedonia