Министерката за култура ќе се обрати на промоцијата на Центарот за едукација при Националната установа Музеј на Македонија

Четврток (13.11.2014 година) во 10.30 часот во „Музеј на Македонија“

Министерката за култура Елизабета Канческа-Милевска утре (13.11.2014 година) во 10.30 часот, ќе се обрати на промоцијата на Центарот за едукација при Националната установа Музеј на Македонија.

kultura_logo_2

ohridsko_leto_nova-2

 
    

Линкови

vladamkpretsedatel

sobraniee-demokratija-banner

uslugigovmkkomisija-za-pris-jk

sekretarijatzaeuinvest-macedonia

uzknunesco

ohridsko-letongm

mobmf

logo_tanec

exploring-macedonia